دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه تأثیرعوامل مؤثر برقصد مشتریان در بهره گیری از بانکداری موبایلی

قسمتی از متن پایان نامه :

یک فناوری می باشد که امکان مبادله اطلاعات بین دستگاه ها بدون نیاز به کابل یا سیم را فراهم می نماید. در حقیقت Bluetooth یک استاندارد الکترونیکی می باشد که تولید کنندگان را ملزم می نماید به منطور ایجاد پتانسیل بالا در محصول های خود، تجهیزات و امکانات خاصی را درون دستگاه‌های الکترونیکی تعبیه نمایند. با رعایت نکته های مندرج در استانداردهای بالا، دستگاههای تولید شده قادر به تشخیص صدا و ارتباط با یکدیگر با بهره گیری از فناوری Bluetooth خواهد بود. امروزه اغلب تولیدکنندگان معتبر وشناخته شده ، دستگاههایی را با قابلیت بهره گیری از Bluetooth تولید می نمایند . تلفن های موبایل ، کامپیوتر و دستگاههای PDA، نمونه هایی از آن می باشند. فناوری Bluetooth فر کانس های رادیویی محدود بهره گیری می نماید و دستگاههایی که از فناوری بالا طرفداری می نماید ، می توانند با یکدیگر در یک مسافت مشخص شده و محدود ارتباط مستقر نمایند .

  • WAP

WAP امروزه  یک استاندارد جهانی برای خدمات تلفنی و اطلاعات بدون سیم می باشد .که روی ترمینالهای بدون سیم مانند موبایل ارائه می گردد . پس این یک پروتکل یا یک استاندارد می باشد که جهانی شده و دستگاه هایی که می خواهند سرویس های بدون سیم را به مردم ارائه  کنند، تولید کننده ها ی این دستگاه ها بایستی از این استاندارد معروف به WAP در ساخت تجهیزات مخابراتیشان بهره گیری کنند. در این استاندارد از پروتکل های موجود و ابزارهای موجود در اینترنت بهره گیری می گردد. پس با این پروتکل امکانات مخابراتی  ما  به عنوان یک ابزار ارتباطی با اینترنت و انجام تعاملات تجاری به راحتی قابل بهره گیری می باشد .

1

باآمدن استاندارد WAP ، اکنون دیگر مانند گذشته نیاز نیست که مردم نوت بوک و یا را یانه های خودشان را برای انجام اعمالی مانند چک کردن نامه الکترونیکی ، گرفتن اطلاعات سهام ، انجام اعمال تجاری و بانکی، رزرواسیون وغیره در مسافرت با خودشان ببرند بلکه با بهره گیری از PDA (دستگاههای رایانه ای بسیار کوچک و جیبی) ویا از طریق دستگاههایی، که امروزه اکثر سامانه ها ویا گوشی های موبایل مجهز و امکان ارتباط با اینترنت را دارند می توانند تمام کارهایشان را بدون سیم و از طریق این ابزارها با اینترنت انجام دهند.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

اهداف پژوهش

هدف اصلی: تعیین اندازه تأثیر عوامل مؤثر بر قصد مشتریان  در بهره گیری از بانکداری موبایلی در بانکهای ملی شهر رشت

اهداف فرعی:                                                                                   

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

 تعیین اندازه تأثیر سودمندی ادراک شده،[1] سهولت بهره گیری ادراک شده[2]، ریسک کارایی ادراک شده[3]، ریسک مالی ادراک شده[4]، ریسک امنیتی ادراک شده[5] و ریسک حریم خصوصی ادراک شده از بانکداری موبایلی[6]  بر قصد بهره گیری[7] مشتریان بانکهای ملی رشت

1-5)سؤال اصلی پژوهش

عوامل مؤثر چه تأثیری بر قصد مشتریان در بهره گیری از بانکداری موبایلی در شعب بانک ملی رشت دارد؟

[1] Perceived usefulness

[2] Perceived Ease of Use

[3] Performance risk

[4] Security risk

سایت منبع

[5] Financial risk

[6] Privacy risk

[7] to use mobile banking  intention

مطالعه تأثیرعوامل مؤثر برقصد مشتریان در بهره گیری از بانکداری موبایلی

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان : مطالعه تأثیرعوامل مؤثر برقصد مشتریان در بهره گیری از بانکداری موبایلی  با فرمت ورد