دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

بالابرهای هیدرولیکی قسمت اول

  • تفاوت بین آسانسور هیدرولیک و کششی چیست؟ کشش در مقابل آسانسورهای هیدرولیک: کدام یک برای ساختمان شما مناسب است؟
سوالات متداول راجع به بالابرهای هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیک چیست؟
آسانسورهای هیدرولیک آسانسورهایی هستند که توسط پیستونی که درون یک سیلندر حرکت می کند تأمین می شوند. یک موتور الکتریکی برای حرکت پیستون ، روغن هیدرولیک را درون سیلندر پمپ می کند. پیستون به راحتی کابین آسانسور را بالا می برد. … از آسانسورهای هیدرولیک در ساختمانها تا ارتفاع پنج یا شش طبقه زیاد استفاده می شود.

دستگاه آسانسور هیدرولیک چگونه کار می کند؟

آسانسورهای هیدرولیک بر روی یک اصل اساسی کار می کنند: برای بالا رفتن ، یک پمپ روغن را به داخل سیلندر فشار می دهد ، پیستون (که ماشین آسانسور را تحت فشار قرار می دهد) به بالا فشار می آورد. برای پایین آمدن ، سوپاپ باز می شود و روغن مجاز به برگشت به داخل مخزن است و با استفاده از نیروی گرانشی ماشین آسانسور به عقب رانده می شود.

آیا آسانسورهای هیدرولیک ایمن هستند؟
سیستم آسانسور هیدرولیک قابل اعتماد و ایمن است. کابین آسانسور هرگز در هوا معلق نمی شود و توسط بازوی هیدرولیکی در طبقات بالاتر نگه داشته می شود. بازو با خیال راحت کابین و مسافران آن را به بالا و پایین می برد. قابلیت اطمینان و ایمنی آنها ، آنها را به یک انتخاب آسانسور مسکونی محبوب تبدیل کرده است.

یک آسانسور هیدرولیک در چند طبقه می تواند حرکت کند؟
آسانسورهای هیدرولیک معمولی. آنها از سیلندر هیدرولیک زیرزمینی استفاده می کنند ، برای ساختمانهای سطح پایین با دو تا پنج طبقه کاملاً متداول است (گاهی اوقات به ندرت تا شش تا هشت طبقه) ، و سرعت آنها تا حداکثر 1 متر در ثانیه (200 فوت در دقیقه) است.

هزینه نصب و راه اندازی آسانسور هیدرولیکی چقدر است؟
دو نوع متداول آسانسور که در خانه نصب شده است امروزه هیدرولیک و پنوماتیک هستند. آسانسورهای هیدرولیک بنا به نوع تجهیزات به کار رفته در حال حاضر هزینه ای حدود بین 7،000،000تومان تا 30،000،000 تومان برای هر طبقه دارند.

آیا آسانسورهای هیدرولیکی می توانند سقوط کنند؟
شرکت های زیادی درزمینه بالابرهای هیدرولیکی فعالیت دارند ولی با این وجود تعداد کمی از این آسانسورها دارای وسایل ایمنی هستند تا بتوانند در مواقع کنترل نشده یا ناخواسته جلوی سقوط آنها را بگیرند، بنابراین باید از شرکت هایی استفاده کرد که تمهیدات ایمنی برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار باشد … آسانسورهای هیدرولیک حرکت آهسته ای دارند. آنها توسط مایع هیدرولیکی که در یک سیستم بسته وجود دارد هل داده می شوند.

چه چیزی از آسانسور هیدرولیکی پشتیبانی می کند؟
آسانسورهای هیدرولیک توسط پیستونی در پایین آسانسور پشتیبانی می شوند که به عنوان یک موتور موتور الکتریکی یا یک مایع هیدرولیک دیگری به داخل پیستون ، آسانسور را به سمت بالا سوق می دهد.

حد بالایی در ارتفاع برای آسانسورهای هیدرولیک چیست؟
حداکثر ارتفاع علمی و عملی تقریباً 60 فوت است (حدود 18 متر). بالابرهای هیدرولیکی Roped – این یک سیستم محرک هیدرولیک / کششی هیبریدی است.

مزایای آسانسور هیدرولیک چیست؟
مزایای آسانسورهای هیدرولیک
آسانسورهای هیدرولیک نسبت به سایر انواع آسانسورها ارزانتر است. آنها در یک ساختمان فضای کمتری اشغال می کنند و تقریباً 10 درصد مساحت کمتری برای شافت بالابر احتیاج دارند. آنها با بارهای سنگین بسیار کارآمد هستند ، زیرا نیروی هیدرولیک مقاومت بالابری به مراتب بیشتر را ایجاد می کند.

چه کسی آسانسور هیدرولیک را اختراع کرده است؟
اولین مورد توسط مخترع آلمانی ورنر فون زیمنس در سال 1880 ساخته شد. مخترع سیاه ، الكساندر مایلز در 11 اكتبر 1887 یك دستگاه آسانسور برقی (پت آمریکایی # 371،207) اختراع كرد. الیسا اوتیس در 3 اوت 1811 در هالیفكس ، ورمونت به دنیا آمد. .

اصل آسانسور هیدرولیک چیست؟
آسانسور هیدرولیک بر اساس قانون پاسکال کار می کند که می گوید اگر نیرویی به هر نقطه از یک مایع محصور وارد شود ، فشار به همان اندازه و به طور ناچیز از طریق مایع خارج می شود.

سیستم هیدرولیک برای اجرای تجهیزات حرکتی و بالابر چیست؟
سیستم های آسانسور هیدرولیک با استفاده از قوچ هیدرولیک ، پیستونی با مایع که درون یک سیلندر نصب می شود ، ماشین را بلند می کنند. … مخزن (مخزن سیال) پمپ ، با موتور الکتریکی. دریچه ای بین استوانه و مخزن.

اصل سیستم هیدرولیک چیست؟
این نوع سیستم های مبتنی بر سیال محصور با استفاده از مایعات غیر قابل فشار تحت فشار به عنوان رسانه انتقال ، سیستم های هیدرولیکی نامیده می شوند. سیستم هیدرولیک بر اساس قانون پاسکال کار می کند که می گوید فشار در یک مایع محصور در همه جهات یکنواخت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *